YURT İÇİ VE YURT DIŞINA KİRALIK/SATILIK ALIN KAYNAK MAKİNALARI
FİYAT VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.


0 (539) 672 32 32 - 0 (532) 406 73 27 

 

 

Temsilcilikler

KİRALIK ALIN KAYNAK MAKİNELERİ

PE BORU ALIN KAYNAK MAKİNELERİ; Plastik, polietilen boru ve spigot ek parçaları birbirine bağlama, kaynatma işlevi görür.

İhtiyaca göre günlük - haftalık - aylık Kiralık Alın Kaynak Makineleri

Tel: 0539 672 32 32

160 Alın Kaynak Makinesi - 250 Alın Kaynak Makinesi
315 Alın Kaynak Makinesi - 400 Alın Kaynak Makinesi
500 Alın Kaynak Makinesi - 630 Alın Kaynak Makinesi

                         
  160 TURAN MAKİNE


  


            250 WELTECH
                          

 315 TURAN  MAKİNE
      

   
                 
     
     400 WELTECH
          
    500 WELTECH

       
630 TURAN MAKİNE

Alın kaynağı, aynıçap ve et kalınlığındaki boru ve fitingslerin basınç ve sıcaklık yardımıyla alın alına birleştirilmesi suretiyle gerçekleştirilen bir kaynak metodudur. 


ALIN KAYNAK MAKİNASI

Hidrant hatları, alt yapı, temiz su, atık su, doğalgaz boru hatları, arıtma sistemleri boru hatları montaj ve tamir işlerinde kullanılır.

ALIN KAYNAK NASIL YAPILIR

Alın kaynak metodu, hdpe boru ve ek parçalarının birleştirilmesinde günümüzde kullanılan en yaygın kaynak metoddur. Alın kaynağı birleştirme yöntemi, bir alın kaynak makinesi kullanılarak kaynatılacak olan boruların uçlarının traşlanıp her iki ucun belli bir ısı altında baskı ile birbirlerine doğru itilmesi suretiyle yapılan işlemdir. Alın kaynak birleştirme yöntemi ile 1200 mm çapa kadar olan Hdpe borular kaynatılabilir. Alın kaynağı birleştirme metodu DVS 2207 standardına uygun olarak yapılmaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı bir alın kaynak işlemi için kaynak basıncı, sıcaklık ve zaman parametleri titizlikle ayarlanmalıdır.


ALIN KAYNAK KULLANIM ALANLARI

- YANGIN HİDRANT HATLARI PE BORULARI
- İÇME SUYU, ŞEHİR HATLARI
- ATIK SU TAŞIMA HATLARI
- SİFONİK SİSTEM TAŞIMA BORU HATLARI
- ARITMA TESİSLERİ SIVI AKIŞ BORULARI
PE BORU KİMYASAL MADDE TAŞIMA BORU HATLARIN

Hidrant Hatları: Ana boru hattından tali bağlantılara su aktarımını sağlayan sistemin adıdır. Yangın hidrantı, yangın ve afet durumunda yangına müdahale etmek için çıkış sağlanacak başlıkların bulunduğu aksesuarlar bütününe denir. Afet durumunda alana su taşınması için her an müdahaleye hazır bir şekilde bulunan hidrant sistemi itfaiyecilere yangını söndürme imkânı sağlar. Hidrant hatları genellikle şehir suyu hatlarından kaynak alır.


Hidrant Sistemi Tasarım Bilgileri

Yangın hattı yönetmeliğine göre;
1- Bina ve yapıların yangın ve afet durumlarında acilen müdahale edilmesi için uygun bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Böylece itfaiye ve diğer acil durum ekipleri anında kolayca afete çözüm sunabilecektir.
2- Hidrant hattı debi oranının en az 1900 l/dak olması şart koşulmuştur. Binanın spesifik özelliklerine göre debi oranı ayarlanır.

3- Yangın hattı boyunca yerleştirilecek hidrantlar çok riskli bölgelerde 50 m, riskli bölgelerde 100 m, orta riskli bölgelerde 125 m ve az riskli bölgelerde 150 m aralıklarla monte edilir.
5- Hat uzunluğuna göre boru çapı da değişkenlik gösterir. Yeterli basıncı karşılayacak ve gerekli suyu taşıyabilecek boru çapları kullanılır.
6- Tüm borulama ve hidrant sisteminin ilgili Türk Standartlarına uygun malzemelerden müteşekkil olması gerekmektedir.

PE POLİETİLEN BORU KULLANIMI

Altyapı, özellikle zor zamanlarda herhangi bir kuruluşu güçlü ve güçlü kılan bir şeydir. Parça parça, bir bina zemin ve insanların güvenliğini onaylayan bir şahesere dönüşür. HDPE borular, PVC borular, PPRC Borular, EC Borular, MDPE Borular veya herhangi bir boru, herhangi bir ticari veya kişisel bina için temel unsurlardan biridir. Bu nedenle, Newtech boruları Pakistan'da istisnai bir PVC boru üreticisi olarak öne çıkıyor. Ayak izlerimizi en iyi boru kalitesinden başka bir şeyle yönetmedik. Newtech, Pakistan'da Elektrik Boru (EC), HDPE Boru ve ek parçaları, MDPE Boru, MDPE Boru ve ek parçaları, PPRC boru, PPRC boru ve bağlantı parçaları gibi her türlü PVC boru tedarik etmektedir. PVC boru ve ek parçalarımız sızdırmaz ve patlamaz, dayanıklılık sağlar, ayrıca pprc boru ve ek parçaları.

PE100 borunun kurulumu kolaydır, hafif ve esneklik özellikleri dolayısıyla korozyona neden olmaz ve 100 yıla kadar servis ömrüne sahiptir. Gaz veya su için sızdırmaz bir basınç ağı oluşturmak için alın kaynak veya elektrofüzyon kullanılarak birleştirilebilir. Kazısız uygulamalar için, alın füzyon(alın kaynak) en yaygın şekilde kullanılır; çünkü bu, boruyu toprağa veya ana borunun içine çekmekte zorlanmaya yol açabilecek herhangi bir çıkıntı olmadan pürüzsüz bir dış profil oluşturur.

 

BİZE ULAŞIN

ANADOLU YAKASI

Topuz Sok. No:11/A Kartal
İSTANBULGSM: 0 (532) 406 73 27
           0 (539) 672 32 32
         
 TEL:  0 (216) 383 96 52 


FAX: 0 (216) 383 00 86kiralikalinkaynakmakiinesi@gmail.com